Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradza kiedy pokaże twarz córki

Agnieszka Kaczorowska zdradza kiedy pokaże twarz córki

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska mimom swojej aktywności w sieci nadal nie pokazała twarzy maleńkiej córeczki Emilki. Zapewne fani są ciekawi po kim dziecko odziedziczyło urodę. Aby odpowiedzieć na to pytanie będą musieli jeszcze trochę poczekać. Decyzją aktorki córka gdy dorośnie sama ma zdecydować czy chce ujawnić swoje lico.

“Chciałabym, żeby doszło do takiego momentu, że ona będzie nastolatką, a my będziemy mogli zbudować w niej taką świadomość i wyjaśnić jej z czym wiąże się wrzucanie zdjęć do internetu. Jakie to powinny być zdjęcia, jakie nie powinny. Jeżeli oczywiście będzie chciała. Na razie nie chcę tego robić bez jej zgody.

Powodem takiej decyzji są zdjęcia aktorki, które nie jednokrotnie zostały przerobione.

Ponad to, co dzieje się czasami z moimi zdjęciami, bo widziałam różne przeróbki, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś zrobił to z moim dzieckiem. Ten świat, nie tylko wirtualny, jest trochę niebezpieczny. Nie chcę jej na to narażać. Po prostu.

Jest to bardzo mądra decyzja. Warto dodać, że podobna decyzję podjęła Anna Lewandowska. Kobiety dbają o bezpieczeństwo swoich pociech.

Instagram/agakaczor

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz