Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradza sekrety swojego związku

Agnieszka Kaczorowska zdradza sekrety swojego związku

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska jest osoba bardzo aktywna na swoim Instagramie. Jednak jeszcze nigdy nie zdradziła tylu szczegółów o swoim związku i macierzyństwie co teraz. Wiadomo, że narodziny małej Emilki wywróciły jej życie do góry nogami. Tancerka zupełnie inaczej postrzega życie rodzinne. Ma swoje priorytety dla, których zrezygnowała z dalszej współpracy z programem “Taniec z gwiazdami”. W wywiadzie zdradziła jak wygląda jej macierzyństwo.

“To było wspaniałe, piękne 6 miesięcy. Każdy dzień jest piękny, ja wszem i wobec mówię, że macierzyństwo jest super, jeśli potrafimy się nim cieszyć. Ale to tak, jak wszystkim. Pracą, życiem, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteśmy, jeżeli dostrzegamy pozytywy, to jesteśmy szczęśliwi i skupiamy się na tym, co mamy, jesteśmy za to wdzięczni i dzięki temu mamy poczucie szczęścia i radości. Ja czuję się tak jako mama i jak tylko wychodzę z domu, to po 5 minutach tęsknie. Bardzo tęsknie.

Para jest świetnie zorganizowana przez co doskonale sobie radzą z codziennymi obowiązkami.

“Dzielimy się obowiązkami na zmianę. 50 na 50. Gdy ja pracuje, to Maciej z nią jest, czasem jesteśmy oboje, bo dużo pracujemy razem. Ona z nami jeździ, albo pracujemy z domu. Jakoś się dobrze organizujemy.

Instagram/agakaczor

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz