Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradza świąteczny prezent dla córki

Agnieszka Kaczorowska zdradza świąteczny prezent dla córki

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska od kiedy została mamą zasypuje swój profil zdjęciami z córka. Wiadomo,że mała Emilka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Należy również pamiętać o zasadach ,które tancerka wprowadziła na początku. Otóż oboje z mężem postanowili, że nie będą pokazywać twarzy córeczki. Z okazji pierwszych wspólnych świąt pochwaliła się kolejnym zdjęciem Emilki, do którego dodała wzruszający opis. Tancerka wyszczególniła co najbardziej kocha w swojej maleńkiej kruszynce.

“Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój – wymieniła.

 

Materiały prasowe

Jeżeli chodzi o prezenty to będzie to nie typowy prezent. Aktorka jest zdania, że najlepsze co można dać dziecku to czas więc postanowiła kupić rzeczy, “które mogą ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju”. W dzisiejszych czasach gdzie wszyscy młodzi rodzice są zabiegani możemy czerpać inspiracje na prezent dla naszych pociech. Celebrytce  życzymy szczęśliwych pierwszych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz