Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradziła dlaczego nie pokazuje córki w internecie!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła dlaczego nie pokazuje córki w internecie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy zdradziła dlaczego nie pokazuje swojej córki w internecie. Celebrytka dodała również, że boi się o jej życie przez wydarzenia z przeszłości.

Agnieszka Kaczorowska podczas rozmowy z Agnieszką Matracką w “Przerwie na kawę” wyznała dlaczego nie rozpowszechnia wizerunku swojej córki w internacie.

Jak na razie podjęłam decyzję, że nie będę pokazywała wizerunku mojego dziecka. To się bardzo powiązało z tym, że pojawiły się jakieś groźby w stosunku do mojego dziecka na moim Instagramie. To mi zapaliło lampkę. Ma być przede wszystkim bezpieczna, więc nie chcę, żeby wiedzieli, jak wygląda jej twarzyczka – zdradziła celebebrytka.

W dalszej części rozmowy okazało się, że ma ona również inne powody aby jej nie pokazywać.

Poza tym główną motywacją do tego, że nie pokazuję jej twarzyczki, jest to, że chciałabym, żeby sama o tym zdecydowała. Bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz