Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradziła jakie ma role w swoim życiu!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła jakie ma role w swoim życiu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się swoimi rolami życiowymi. Gwiazda ma ich aż 6. Jesteście ciekawi jaki one są?.

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie prowadzi bardzo ciekawy profil. Idealnym potwierdzeniem tego jest liczba obserwujących. Gwiazda zebrała już ich ponad trzysta tysięcy!. Tym razem zdradziła im jakie pełni role w swoim życiu.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w czarnej sukience. Gwiazda w opisie zdradziła jakie pełni role w swoim życiu. Dodała również, że będzie możliwość spotkania się z nią.

Kochani, ostatnio publikowałam dla Was posty o moich rolach życiowych˘? Napisałam o tych, które obecnie zajmują najwięcej mojego czasu… choć ról, które pełnię jest jeszcze kilka, to mam nadzieję, że te kilka pozwoliły Wam mnie lepiej poznać. ˘? No to pytanie które “JA” podobało Wam się najbardziej ?
.
Ja MAMA.
Ja ŻONA.
(…)TANCERKA.
(…) AKTORKA.
(…) KOBIETA.
(…)BUSINESSWOMAN.
__________
Jeśli poświęciłeś/-łaś te kilka chwil, aby przeczytać wszystkie „JA” i masz ochotę wypić ze mną kawę, aby poznać mnie osobiście, to odpowiedz proszę na moje pytanie w komentarzu i napisz dlaczego akurat ta rola? Który opis pozwolił Ci mnie lepiej poznać? A może z jakiegoś powodu zaskoczył? Każda odpowiedź jest dobra, a autora najciekawszej zapraszam na spotkanie! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Kochani, ostatnio publikowałam dla Was posty o moich rolach życiowych☺️ Napisałam o tych, które obecnie zajmują najwięcej mojego czasu… choć ról, które pełnię jest jeszcze kilka, to mam nadzieję, że te kilka pozwoliły Wam mnie lepiej poznać. ☺️ No to pytanie 👉🏻 które “JA” podobało Wam się najbardziej ? . 1️⃣ Ja MAMA. 2️⃣ Ja ŻONA. 3️⃣ Ja TANCERKA. 4️⃣ Ja AKTORKA. 5️⃣ Ja KOBIETA. 6️⃣ Ja BUSINESSWOMAN. __________ Jeśli poświęciłeś/-łaś te kilka chwil, aby przeczytać wszystkie „JA” i masz ochotę wypić ze mną kawę, aby poznać mnie osobiście, to odpowiedz proszę na moje pytanie w komentarzu i napisz dlaczego akurat ta rola? Który opis pozwolił Ci mnie lepiej poznać? A może z jakiegoś powodu zaskoczył? Każda odpowiedź jest dobra, a autora najciekawszej zapraszam na spotkanie! ☺️ ______________ Realizacja „kawy” na terenie Warszawy, w styczniu 2020. ✊🏻 #agnieszkakaczorowska #agnieszkakaczorowskapela

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz