Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczrowska pokazała jak karmi piersią!

Agnieszka Kaczrowska pokazała jak karmi piersią!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczrowska na swoim instagramie bardzo aktywnie relacjonuje wychowanie swojej kilkumiesięcznej córki. Ostatnio na swoim profilu zdradziła kolejna tajemnice.

Agnieszka Kaczrowska od niedawna jest szczęśliwa mamą. Aktorka latem urodziła swoje pierwsze dziecko Emilkę. Celebrytka od tego czasu na swoich mediach społecznościowych bardzo aktywnie relacjonuje swoje macierzyństwo. Tym razem gwiazda postanowiła poruszyć temat karmienia piersią.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii karmi piersią swoje dziecko. Gwiazda w opisie wypowiedziała się dość obszernie na ten temat.

Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów. Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia.👌🏻 Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości.(…). – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Nieważne GDZIE, ważne ŻE…☺️ __________________ Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów.❤️ Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia.👌🏻 Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości.❤️ Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym (nasza rozmowa w cyklu #BędęMamą do obejrzenia na moim YouTubie 👉🏻 LINK w BIO👌🏻). Zachęcam wszystkie mamy i przyszłe mamy, żeby się nie poddawać, tylko konsultować ❗️Uważam, że #KP ma również zbawienny wpływ na wracanie do formy… i wiem, że nie u wszystkich działa to tak samo, ale wiem, że u mnie był to jeden z czynników, który pozwolił brzuszkowi szybko się wchłonąć.💪🏻👌🏻 A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie.😉 Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️ _______________________ Jeśli będziesz mamą, to zachęcam Cię gorąco do tego, abyś karmiła piersią.❤️ Jeśli nią już jesteś, to niezależnie od tego jak karmisz i tak jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem dla swojego dziecka!!!😘 ________________________ A takie super wygodne bluzy dostaniecie u @milkandlovepl 👌🏻 Z hasłem MilkyAga macie 10% zniżki ! Promocja nie łączy się z innymi rabatami. ☺️ #milkandlovepl #JestemMama #JestemMamą #karmiepiersia

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz