Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kotońska w szczerym wyznaniu!

Agnieszka Kotońska w szczerym wyznaniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kotońska swoją popularność głownie zdobyła dzięki programowi Googlebox. Celebrytka w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda w ciągu ostatnich dwóch lat sporo schudła. Gwiazda na swoim profilu podzieliła się szczerym wyznaniem!

Agnieszka Kotońska na swoim instagramie opublikowała bardzo szczery wpis. Gwiazada w dodanym wpisie postanowiła podzielić się swoją aktualna wagą. Celebrytka również dodała ile ważyła przed oraz ile kilogramów straciła.

(…) Wczoraj wrzuciłam na story do siebie moja metamorfoze dziękuję Wam za wszystkie wiadomości.
Udało mi się odpisać na część wiadomości które do mnie wyslaliscie mega petarda ✌chyba nie dam rady po raz pierwszy wszystkim odpisać na czas ✌ ale odpisze! Tylko proszę o wyrozumiałość
Gdybym 2 lata temu nie podjęła właściwej decyzji i nie zabrała dupy z kanapy ,dalej siedzialabym w fotelu obzerala słodyczami pila wszystkie słodzone napoje i jadła niezdrowe posiłki które kończyły się o 1.00 w nocy. Tak tak ,jadłam nawet po nocach tłumacząc sobie ,że głodna przecież spać nie pójdę bo nie zasnę! Jakie kolwiek ćwiczenia czy jazda na rowerze były poprostu dla mnie abstrakcja. Kiedyś jak chodziłam do szkoły unikalam wf więc na stare lata mam się gimnastykowac. Dziś po czasie mówię to była dobra decyzja lepszej decyzji w życiu nie podjęłam. Nie było łatwo, tak jak pisałam były łzy, pot i złość na sama siebie!

Zaczęłam się ruszać najpierw w domu WSTYD nie pozwalał mi wyjść do ludzi na jaki kolwiek fitness gruba brzydka,A tam piękni ludzie wiecie o czym pisze . .. pomału zaczęłam zdrowo jeść warzywa, gotowane mięsko, ciemny chleb itd wszystko sama metoda prób i błędów. Dzis zamawiam pudelka czasu brak na gotowanie ✌Startowałam z wagi 104kg dziś mam 76kg !! Nie jest łatwo ale daje radę, pokusy są wszędzie i tylko silna wola podtrzymuje mnie przed nimi. (…) – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Dobry wieczór 💚💚✌ Wczoraj wrzuciłam na story do siebie moja metamorfoze dziękuję Wam za wszystkie wiadomości. 💚💚 Udało mi się odpisać na część wiadomości które do mnie wyslaliscie mega petarda ✌chyba nie dam rady po raz pierwszy wszystkim odpisać na czas ✌ ale odpisze! Tylko proszę o wyrozumiałość 💚😉 Gdybym 2 lata temu nie podjęła właściwej decyzji i nie zabrała dupy z kanapy ,dalej siedzialabym w fotelu obzerala słodyczami pila wszystkie słodzone napoje i jadła niezdrowe posiłki które kończyły się o 1.00 w nocy. Tak tak ,jadłam nawet po nocach tłumacząc sobie ,że głodna przecież spać nie pójdę bo nie zasnę! Jakie kolwiek ćwiczenia czy jazda na rowerze były poprostu dla mnie abstrakcja, kiedyś jak chodziłam do szkoły unikalam wf więc na stare lata mam się gimnastykowac ✌Dziś po czasie mówię to była dobra decyzja lepszej decyzji w życiu nie podjęłam. Nie było łatwo, tak jak pisałam były łzy, pot i złość na sama siebie! Zaczęłam się ruszać najpierw w domu WSTYD nie pozwalał mi wyjść do ludzi na jaki kolwiek fitness gruba brzydka,A tam piękni ludzie 😪wiecie o czym pisze . .. pomału zaczęłam zdrowo jeść warzywa, gotowane mięsko, ciemny chleb itd wszystko sama metoda prób i błędów. Dzis zamawiam pudelka czasu brak na gotowanie ✌Startowałam z wagi 104kg dziś mam 76kg !! Nie jest łatwo ale daje radę, pokusy są wszędzie i tylko silna wola podtrzymuje mnie przed nimi. Trzeba przestawić przedewszystim głowę na inny tok myślenia i gruba kreska odkreslic stare nawyki i stare życie wtedy dasz radę podjąć wyzwanie i iść nową droga✌✌✌ A Ty jaka droga idziesz w jakim jesteś miejscu ? Ruszyłas czy od poniedziałku ruszasz!!😉✌🙂🙈🎀dasz radę wierze w Ciebie ✌✌✌✌✌✌ Już nie chowam się za wielkim sweterem!! Dzis nie muszę nosic dlugich spodnic by zakryc boczki ,brzuch i grube nogi 🎀 dwa lata zajęło mi żeby włożyć krótkie spodenki i krótka bluzeczke i czuje się fantastycznie🎀❤💚 ——————————–‐‐—————————– #metamorfoza #lepszaja #fitmama #fit #studiofigura #berberyna #berberysslim #naturalmojo #polishgirls #photooftheday #picoftheday #me #jemzdrowo #zdrowokolorowo #jedzzdrowo #gogglebox #zmiana #mystyle #mylife #happygirl #smail #loveit #

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz