Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po porodzie!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po porodzie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Sienkiewicz całkiem niedawno została mamą. Celebrytka pierwszy raz na swoim instagramie pokazała jak wygląda jej brzuch. Internauci podziwiają ją za odwagę.

Agnieszka jest jedna z tych gwiazd, które nie pokazuje samych kolorowych stron macierzyństwa. Celebrytka jest bardzo szczera ze swoimi fanami. Aktorka na swoim instagramie tym razem pokazała swój brzuch po porodzie. Gwiazda w swoim opisie potrafiła nawet z niego zażartować.

Zdaję sobie sprawę, że mój “po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom. próbowałam wciągnąć, ale się cholera nie daje – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚 PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Jesteś PIĘKNA Mamuśku

Pięknie Pani wygląda i naturalnie

W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa,

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz