Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Sienkiewicz świętuje czwarte urodziny córki!

Agnieszka Sienkiewicz świętuje czwarte urodziny córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Sienkiewicz ostatnio miała powód do świętowania. Gwiazda na swoim instagramie zdradziła, że jej córka własnie skończyła cztery latka. Celebrytka z tej okazji przygotowała dla niej piękny urodzinowy tort.

Agnieszka Sienkiewicz na swoim instagramie bardzo często pokazuje ile  macierzyństwo daje jej radości. Przy tym, zdaniem wielu jest ona perfekcyjna panią domu. Gwiazda ostatnio świętowała czwarte urodziny córki, Zofii. Z tej okazji na jej profilu ukazały się nowe zdjęcia, które przedstawiały tort, który sama upiekła.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrtyka na opublikowanej fotografii pozuje w pełnym uśmiechu trzymająca tort urodzinowy dla Zosi. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Uparłam się, że torty na urodziny córek będę robiła sama…. No cóż, do tych od @ancy_monka, która na łączach telefonicznych pomagała mi wykonać ten, jeszcze mi daleko ale do ich 18- stki mam jeszcze czas się nauczyć- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach złożyli liczne życzenia dla solenizantki.

Wszystkiego najlepszego dla Zosi dużo zdrówka i szczęścia

No i super  Wszystkiego najlepszego dla Zosi 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz