Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Sienkiewiczo o powrocie do formy po ciąży

Agnieszka Sienkiewiczo o powrocie do formy po ciąży

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Sienkiewicz opowiedziała o powrocie do formy po ciąży. Jakie ma sposoby i co chciałaby przekazać wszystkim młodym mamon?!

Aktorka zaapelowała do wszystkich kobiet, aby dały sobie czas i nie spieszyły się o szybki powrót do sylwetki po porodzie:

Jestem jeszcze trochę nieobecna. Trzeba się przestawić, a ja jednak jestem głową z dziećmi. Dla mnie to wszystko jest szokujące. Jestem orędowniczką tego, że powinniśmy dać kobietom w spokoju dochodzić do siebie. Nie jesteśmy zobowiązane, żeby zawsze po ciąży wyglądać tak, jak przed. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że moje ciało jest moim narzędziem pracy. Wróciłam powoli na plan i jest to dla mnie ważne, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Jestem absolutnie przeciwna tej presji jaką się wywiera, żeby pokazywać się jak najszybciej z tym płaskim brzuchem, żeby wymagać od kobiet, aby w połogu wyglądały jak petarda. Odpuśćmy trochę my kobiety- kobietom. Bo to raczej nie mężczyźni tego wymagają, tylko kobiety.

W wywiadzie dla jastrzabpost.pl Agnieszka zdradza, że sama nie wróciła jeszcze do sylwetki sprzed ciąży. Jak wcześniej apelowała do innych kobiet tak i ona nie zamierza się z tym spieszyć:

Jedyną dietą są dzieci. Ja jestem nadal dużo okrąglejsza niż byłam przed porodem. Mam kilka ulubionych ciuchów i bardzo chciałabym w nie wejść, natomiast wydaje mi się, że jeżeli 9 miesięcy tyjemy, to dajmy sobie prawo, bo ciało się długo regeneruje. Staram się akceptować siebie również większą i nie do końca taką, jaką byłam przed ciążą, bo wiem, że moje ciało ma teraz dużo ważniejsze zadanie niż bycie szczupłą. Ma wykarmić i być silne.

Co sądzicie o jej wypowiedzi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz