Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Stawicka z bardzo ciekawym wywiadem!

Agnieszka Stawicka z bardzo ciekawym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Stawicka ostatnio postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Żona Gienek Loska wyjawiła w jakim aktualnie jest stanie.

Agnieszka Stawicka jest żoną pierwszego zwycięzcy X-Factory Gienek Loska. Artysta połtora roku temu przeszedł wylew krwi do mózgu. Dziś jego żona postanowiła zdradzić jak się aktualnie trzyma.

Agnieszka podczas rozmowy z Onetem została zapytana jak się czuje jej mąż. Okazuje się, że Gienek nie jest już w śpiączce.

Gieny nie trzeba budzić, jego trzeba rehabilitować. Jego stan neurologiczny jest poważny, ale on słucha, słyszy, porozumiewa się z nami oczami. A jak mruga, to tak pięknie… To bardzo wzruszające, że tak się do tego przykłada. Odpowiada w ten sposób na tyle, na ile może

W dalszej części celebrytka zdradziła, że wielu lekarzy postawiło już krzyżyk na Gienku. Jednak dumna mówi, że on cały czas walczy.

Giena jest przepięknie zadbany, ma pełne leczenie, masaże i wszystko, co może w tym momencie mieć, włącznie z audiobookami i muzykoterapią. To są rzeczy, które są dla niego bardzo ważne. Dzięki wsparciu i temu, że ludzie się tak ładnie zachowali i nam pomogli, kupiliśmy między innymi dobry sprzęt audio, naprawdę świetnej jakości. To też nie jest bez znaczenia dla muzyka, żeby słuchał wszystkiego tak jak lubi. Ma swoje płyty i płyty przyjaciół, którzy także dostarczają mu nowego materiału. On oczywiście nie mówi, ale widzę, że kiedy słyszy swoje własne piosenki, to sobie przy nich rusza ustami i śpiewa

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Gosia 15 września 2020 - 10:55

Zona Gienka byla Agnieszka Loska, odwoluje do artykulow viva, wprost, pani, show z maja, sierpnia z 2011roku. Agnieszka Stawicka byla jego partnerka od 201. Prosze porownac zdjecia tych dwoch osob. Z zona mial corke.

Napisz

Zostaw komentarz