Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak nie widzi się w roli matki!

Agnieszka Woźniak-Starak nie widzi się w roli matki!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak kobietą sukcesu

Agnieszka Woźniak-Starak to urodzona kobieta sukcesu, nie lubiąca spoczywać na laurach. Pomimo zapewnienia sobie przyszłości na długie lata nie chce siedzieć z założonymi rękami.

Ma na swoim koncie wiele programów zyskujących sympatię widzów, chociażby Azja Express, Ameryka Express czy obecnie trwający reality-show Big Brother. Planuje także otworzyć swój biznes, który powiększy jej fortunę o kolejne „złotówki” na koncie.

Luksusowe życie mógłby jej zapewni także bogaty mąż Piotr Woźniak-Starak, jednak to nie przekonuje Agnieszki. Najwyraźniej gwiazda TVN’u wychodzi z założenie, że bycie utrzymanką nie jest dla niej, sama woli zabezpieczyć swoją przyszłość. W wywiadzie dla Gala.pl oznajmia, że imponuje jej mąż:

Fajnie jest mieć w życiu cel. Nie wyobrażam sobie siedzieć i czekać. Do tego też myślę, że wyszłam za Piotra Woźniak-Staraka dlatego, że on pokochał tę dziewczynę, która była strasznie zajęta i miała strasznie dużo pracy i mówiła: “Ja się z tobą umówię, ale może pod koniec miesiąca, jak znajdę jakiś wolny termin”. I ja wiem, że jemu to imponowało. To, że mam pasję, że jakoś sobie w tej pracy radzę. Nie chciałabym tego zmieniać. Mój mąż mi imponuje za każdym razem, bo on jest szalony, ale w tym szaleństwie jest metoda.

Agnieszka nie jest pewna czy chce mieć dziecko

Agnieszka chyba nie jest kobietą chcącą powiększyć rodzinę, bowiem jak sama stwierdziła, nie jest pewna czy w jej przypadku dziecko do dobry pomysł:

Mnie nikt nie namawia na dzieci. Mnie jest trudno namawiać na cokolwiek. Nie wiem, wiesz co. To jest po pierwsze intymne, po drugie moje podejście do dzieci nie zmienia się od lat. Ja po prostu nie wiem. Czasem bym chciała, czasem nie wiem, czas leci. […] Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką. Nam jest dobrze tak jak jest. I zawsze mówię, że to życie zdecyduje. Nie wiem, czy chcę mieć dzieci.

Czy to się uda na dłużą metę? Jak myślicie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz