Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała! Kolejny raz zdementowała plotki o ciąży!

Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała! Kolejny raz zdementowała plotki o ciąży!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak nie wytrzymała i powiedziała co sądzi o pytaniach dotyczących ciąży!

Agnieszka szczerze odpowiedziała, że na chwilę obecną nie planuje posiadania potomstwa. Poprosiła również o uszanowanie decyzji i zakończenie tematu.

Gwiazda przyznała, że ciągłe pytania o ciążę strasznie ją uodporniły. Według Agnieszki zadawane pytania idą ku wyższej “klikalności” portali. W wywiadzie dla jastrzabpost.pl zapytana o to, czy takie pytania jej nie irytują odpowiedziała:

Po 15 latach w show-biznesie kompletnie nie. Dzisiaj rozmawiałam o tym z Agnieszką Jastrzębską i rzeczywiście, wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie tematy się najlepiej klikają, czytają. Ciąża, rozstania, śluby, konflikty. Pracuje w mediach już tak długo i tyle razy czytałam w mediach o swojej ciąży i nie ciąży więc można się do tego spokojnie przyzwyczaić.

Swoją wypowiedzią stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan, u której co jakiś czas ludzie dopatrują się krągłości:

Dajcie nam się najeść od czasu do czasu i dajcie nam święty spokój. Myślę, że w tej sytuacji, w wielu przypadkach to może być bolesne dla kogoś. Ja mam do tego jakiś dystans i stawiam granicę i staram się zachować zdrowe emocje, nie dawać się porywać nerwom. Zawsze dzielę to przez cztery.

Co sądzicie o danej sytuacji?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz