Reklama
Strona głowna Hot Agnieszka Wożniak-Starak o powrocie do pracy oraz żałobie

Agnieszka Wożniak-Starak o powrocie do pracy oraz żałobie

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Wożniak-Starak udziela pierwszego wywiadu po śmierci męża. Dziennikarka w rozmowie z Dorotą Wellman zdradza, że planuje powrót do pracy jednak nie w branży rozrywkowej:

“Myślałam, że nie chcę w ogóle do takiego wracać, że chcę wszystko zmienić. Tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam sobie żebym wróciła do rozrywki. Wiesz, mało co sobie teraz wyobrażam – przyznała.

Zapytana jak radzi sobie z publicznym przeżywaniem żałoby odpowiedziała krótko:

“Nie myślę o takich rzeczach. To jest najmniejszy mój problem. Karmię się dobrą energią, jej nie brakuje. Mam poczucie, że w tej tragicznej dla mnie sytuacji spotyka mnie wiele dobrego. Wiadomo, że medialnie dzieje się dużo i wtedy mówię dosyć. To nie jest to, co mnie teraz obchodzi – przyznała.

 

Materiały prasowe

Przyznała również, że bardzo duże wsparcie miała od przyjaciół oraz najbliższej rodziny, która jej nie zawiodła. Powoli wraca do życia medialnego, ale trochę to potrwa. Musimy  być cierpliwi i dać dziennikarce tyle czasu ile potrzebuje. Każdy w trudnych chwilach musi sam zdecydować czy jest już gotowy na powrót do normalności.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz