Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Wożniak-Starak promuje ostatni film męża

Agnieszka Wożniak-Starak promuje ostatni film męża

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Wożniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża Piotra Wożniaka-Staraka powoli wraca do życia. Dziennikarka tym razem opublikowała zdjęcie i zachęcała do oglądania ostatniego filmu, który nagrał przed śmiercią.Tytuł filmu to “Ukryta Gra”. Jak się okazuje celebrytka również miała swój udział przy jego tworzeniu. Po raz pierwszy od tragicznych wydarzeń opublikowała swoje zdjęcie razem z postem, w którym zachęca do oglądania produkcji:

(…) To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu.  W nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of – czytamy we wpisie

 

Materiały prasowe

 

Dziennikarka wolnym krokiem wraca do rzeczywistości, od śmierci męża kilka razy była widziana w mediach. Na razie nie wiadomo kiedy będzie gotowa na powrót do pracy. Należy ją podziwiać, że wystarczyło jej sił aby promować film tragicznie zmarłego męża.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz