Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Wożniak-Starak udziela pierwszego wywiadu po śmierci męża

Agnieszka Wożniak-Starak udziela pierwszego wywiadu po śmierci męża

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Wożniak-Starak udziela pierwszego wywiadu po śmierci męża Piotra Wożniaka-Staraka. Tematem rozmowy, którą przeprowadziła Dorota Wellman jest przyszłość firmy producenckiej jej mąż:

To jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić – wyjaśniła dziennikarka.

Jeden z projektów niestety nie dojdzie do skutku ponieważ miał to być debiut reżyserski Piotra Wożniaka-Staraka:

Film miał mieć tytuł “Czarne serca”, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery – dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Materiały prasowe

Cały materiał można było zobaczyć w sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN”. Powoli nasza ulubiona prezenterka wraca, ale na wszystko potrzeba czasu. Musimy być cierpliwi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz