Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci swojego męża!

Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci swojego męża!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła przerwać swoje milczenia. Gwiazda udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci swojego męża. Celebrytka opowiedział jak radzi sobie z żałobą.

Agnieszka Woźniak-Starak w ramach promocji ostatniego filmu jej męża pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Rozmowę z nią przeprowadziła sama Dorota Wellman. Gwiazda podczas wywiadu opowiedział o tym jak radzi sobie z żałobą.

Dziennikarka pierwszy raz udzieliła wywiadu. Gwiazda po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wycofała się bardzo z życia publicznego. Tym razem opowiedział jak radziła sobie z publicznym przeżywaniem żałoby.

Nie myślę o takich rzeczach. To jest najmniejszy mój problem. Karmię się dobrą energią, jej nie brakuje. Mam poczucie, że w tej tragicznej dla mnie sytuacji spotyka mnie wiele dobrego. Wiadomo, że medialnie dzieje się dużo i wtedy mówię dosyć. To nie jest to, co mnie teraz obchodzi – wyznała podczas rozmowy.

Gwiazda również dodała, że promocja filmu “Ukryta Gra” jej nie pomogła się pozbierać. Celebrytka w momencie gdy podczas uroczystej premiery usłyszała w głośnikach głos swojego męża musiała zatkać uszy.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz