Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła swoje plany zawodowe!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła swoje plany zawodowe!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pierwszy raz udzielić wywiadu po tragicznej śmierci męża. Celebrytka podczas rozmowy z Dorotą Wellman została zapytana o swoje plany zawodowe. Jej odpowiedź może zaskoczyć każdego.

18 sierpnia dla Agnieszki był bardzo trudnym dniem. Celebrytka właśnie wtedy straciła swojego męża który zginął w tragicznym wypadku. Dosłownie kilka dni temu w filmach ukazał się jego ostatni film pt. “Ukryta gra”. Gwiazda bardzo mocno przyczyniła się do w promocje tej produkcji.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła udzielić pierwszy raz wywiadu. Samą rozmowę przeprowadziła Dorota Wellman. Gwiazda podczas tej rozmowy opowiedziała m.in. o swojej żałobie. Celebrytka również zdradziła czy planuje wrócić do show-biznesu. Jej odpowiedz zaskoczyła chyba wszystkich. Jak się okazuje nie planuje ona dłużej pracować w rozrywce.

Myślałam, że nie chcę w ogóle do takiego wracać, że chcę wszystko zmienić. Tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam sobie żebym wróciła do rozrywki. Wiesz, mało co sobie teraz wyobrażam – wyznała.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat. Standardowo zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod wpisem.

 

Reklama
3 komentarze
0

Zobacz również

3 komentarze

Maria 14 listopada 2019 - 18:51

Pani Agnieszka kochała męża i dlatego nie chce póki co pracować w rozrywce…popieram.jej decyzję bo ja też bym nie mogła…jest super kobietą. Wspaniały ma charakter…pozdrawiam.serdecznie i trzymam kciuki…

Napisz
Anonim 14 listopada 2019 - 21:22

Pani Agnieszko, jeszcze będzie Pani szczęśliwa i zaświeci dla Pani słońce, trzeba tylko poczekać. Na razie każdy dzień jest cierpieniem, a najgorzej po obudzeniu się rano… Dużo siły i cierpliwości w codziennym trwaniu. Cierpienie ma sens, kiedyś Pani to zrozumie i będzie dobrze, choć inaczej…a może lepiej – czego z całego serca życzę. Maria🐘

Napisz
Maria 15 listopada 2019 - 16:11

Pani Agnieszko przeżyłam też tragedię w 2014 roku nagle umarł mój ukochany runął mi świat nie moglam się pozbierać ale musiałam tak bardzo czuje że patrzy na mnie z nieba uchroni mnie.Pani mąż też z nieba Panią obserwuje czuwa nad Panią on na Pewno by nie chciał by Pani płakała i rozpoczęła….Proszę się trzymać czas leczy rany..
Pozdrawiam serdecznie Maria

Napisz

Zostaw komentarz