Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak złożyła piękne świąteczne życzenia. Pokazała także jak i gdzie spędza święta

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła piękne świąteczne życzenia. Pokazała także jak i gdzie spędza święta

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Pokazała również gdzie spędza tegoroczne święta.

Agnieszka wybrała Podhale, gdyż jest ono jej sercu szczególnie ważne. W jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN zdradziła, gdzie zamierza spędzić swoją przyszłość. To właśnie Podhale jest miejscem, gdzie posiada wielu przyjaciół. Dodatkowo może tam poukładać myśli i na spokojnie przygotować się do powrotu do pracy.

W rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała o zmianie jej życia po tragicznej śmierci męża. Po jego odejściu zapowiedziała rezygnację z prowadzenia programów rozrywkowych. Także wtedy zaplanowała wyprowadzkę w góry:

Chyba do takiego świata nie chcę wracać. I tak jak na początku w ogóle myślałam, że nie chcę wracać do tego świata, i myślałam, żeby zmienić ten mój świat. Żeby nauczyć się żyć na nowo, to muszę wszystko zmienić. Miałam nawet taki pomysł, że wyjeżdżam na parę miesięcy na Podhale i moi Górale mnie do tego bardzo mocno zachęcali. Znaleźli mi cudowny dom, wszystko było przygotowane, ale potem tutaj zaczęło się dużo dziać. […] Teraz chciałabym robić wiele rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś taki początek. Nie chcę już wracać do tego, co było. Chciałabym robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są jeszcze przede mną. Myślę, że ten 2020 rok będzie taki, który da mi wiele odpowiedzi na wiele pytań.

Na swoim Instagramie składając życzenia napisała:

Spokojnych Świąt kochani ❤️ Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem 🙌🏼

Również życzymy wiele spokoju i wszystkiego co dobre!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz