Reklama
Strona głowna Instagram Aleksandra Domańska podziękowała kobietą!

Aleksandra Domańska podziękowała kobietą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aleksandra Domańska postanowiła podziękować kobietą na swoim instagramie. Gwiazda zrobiła to za pośrednictwem dodanego wpisu. Wielu internatów bardzo szybko zwróciło uwagę na jej seksowną stylizację.

Aleksandra Domańska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazda na swoim profilu zebrała już ponad 210 tysięcy obserwujących. Ostatnio na swoim profilu postanowiła podziękować kobietą.

Aleksandra na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pokazała się w bardzo seksownym wydaniu. Celebrytka w opisie podziękowała kobietą za udział w akcji która kiedyś zorganizowała.

Siadłam sobie dziś ze sobą (przymuszona trochę przez grypę, która mnie uwięziła w łóżku) i zaczęłam przeglądać w głowie ten 2019Jestem sentymentalną romantyczką i ckliwe podsumowania to jedno z moich ulubionych zajęć. Dlatego z głębin mojego zmęczonego serduszka chciałam wykrzyczeć Wam dziewczyny: dziękuję! Dziękuję za #ciałoboginizanicsięniewini Kto by pomyślał, że tak to się potoczy?! Rozsławiłyście to hasło na całą Polskę, zapraszając na tę naszą instagramową planetę tysiące Kobiet. Obserwować to wsparcie, które sobie dawałyście, ale też odwagę z jaką dzieliłyście się tym, co było dla Was najbardziej wstydliwe w kwestii ciała, to było doświadczenie nie z tej Ziemi.

Czułam od Was taką moc i jestem przekonana, że z tego czerpałam najwięcej siły do działania w tym roku. Wzruszacie mnie nie do opisania. Wchodzę sobie czasem na ten nasz hashtag i przeglądając Wasze zdjęcia i czytając Wasze historie, mam wrażenie jakbym Was znała. Jakbyśmy miały zaraz się spotkać na makaron i napój z winogron sfermentowanych i gadać jak najęte do 2 rano. Jestem zaszczycona, że mogę być częścią tych zmian i czekam co będzie dalej. Czuję, że to dopiero początek! Dzięki za zaufanie piękne istoty! DZIĘKUJĘ! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Siadłam sobie dziś ze sobą (przymuszona trochę przez grypę, która mnie uwięziła w łóżku) i zaczęłam przeglądać w głowie ten 2019✨Jestem sentymentalną romantyczką i ckliwe podsumowania to jedno z moich ulubionych zajęć. Dlatego z głębin mojego zmęczonego serduszka chciałam wykrzyczeć Wam dziewczyny: dziękuję! Dziękuję za #ciałoboginizanicsięniewini Kto by pomyślał, że tak to się potoczy?! Rozsławiłyście to hasło na całą Polskę, zapraszając na tę naszą instagramową planetę tysiące Kobiet. Obserwować to wsparcie, które sobie dawałyście, ale też odwagę z jaką dzieliłyście się tym, co było dla Was najbardziej wstydliwe w kwestii ciała, to było doświadczenie nie z tej Ziemi. Czułam od Was taką moc i jestem przekonana, że z tego czerpałam najwięcej siły do działania w tym roku. Wzruszacie mnie nie do opisania. Wchodzę sobie czasem na ten nasz hashtag i przeglądając Wasze zdjęcia i czytając Wasze historie, mam wrażenie jakbym Was znała. Jakbyśmy miały zaraz się spotkać na makaron i napój z winogron sfermentowanych i gadać jak najęte do 2 rano. Jestem zaszczycona, że mogę być częścią tych zmian i czekam co będzie dalej. Czuję, że to dopiero początek! Dzięki za zaufanie piękne istoty! DZIĘKUJĘ!🧝🏼‍♀️

A post shared by Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Ola 26 maja 2021 - 11:43

Litości…
Czym podziękowała? KobietĄ?!

Napisz

Zostaw komentarz