Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aleksandra Kwaśniewska postanowiła trochę powspominać!

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła trochę powspominać!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aleksandra Kwaśniewska ostatnio na swoim instagramie bardzo pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda bowiem pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje wraz z mężem. Dodane zdjęcie rozbawiło internatów.

Aleksandra Kwaśniewska podobnie jak chyba wszyscy już ma dosyć domowej izolacji. Gwiazda jedna na zabicie czasu postanowiła trochę powspominać. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się archiwalnymi zdjęciem z wakacji. Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę na ich miny, które są zabójcze.

Aleksandra na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Celebryta dodała archiwalną fotografię na której pozuje ze swoim ukochanym. Gwiazda w opisie również postanowiła trochę powspominać.

#szaleńczoatrakcyjnezdjęciebezzwiązku #ajednakinformujące #żenaWasząprośbę #wrzucamnagóręhistorieokołozakupowe #znaczydowyróżnionych #abyściemogłydotegowracać #wchwilachzwątpienia #enjoy – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pan Kuba przypomina mi trochę Profesora z serialu “Dom z Papieru”.

A kto to zdjęcie robił, że Wy tacy wystraszeni?

Uwielbiam opisy są boskie, jak kiedyś już Ola Kwasniewska wyda książkę zakupie obojętnie czy to będzie bajka dla dzieci czy książka kucharska napewno będzie mega pozytywną, inteligentna z poczuciem humoru 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz