Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aleksandra Prykowska prawie straciła wzrok!

Aleksandra Prykowska prawie straciła wzrok!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Aleksandra Prykowska ostatnie swoje dni musiała spędzi w szpitalu. Wszystko przez ostatnią sytuacje, którą napotkała w swoim życiu. 

Aleksandra Prykowska ma za sobą bardzo trudny okres w swoim życiu. Gwiazda bowiem została bardzo dotkliwie pogryziona przez psa i omal nie straciła oka. Aktorka ostatnio na swoim instagramie opublikowała drastyczne zdjęcia. Jesteście ciekawi w jakim jest aktualnie stanie?.

Aleksandra głównie swoją popularność zdobyła dzięki serialowi “Usta Usta”, który jest emitowany w stacji TVN. Gwiazda jakiś czas temu spotkała się z prawdziwym koszmarem. Aktorka bowiem została zaatakowana przez swojego psa. Gwiazda na instagramie wówczas udostępniła zdjęcie z Logim i cała historie opisała w dodanym poście.

Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie, aby chronić to, co mi pozostało. Nie piszę tego, aby was niepokoić. Żyje i jestem pod opieką. Po prostu nie mogę w obecnym stanie pracować. (…) Są sytuacje w życiu, które nas zmieniają na zawsze- napisała wówczas.

Lekarze bardzo długo walczyli o to by, aktorka nie straciła swojego wzorku. Kilka dni temu gwiazda na swoim instagramie opublikowała post ze szpitala.

“Dziś czeka mnie kolejna wizyta na oddziale okulistycznym. Chciałam z całego serca podziękować lekarzom Piotrowi Tomaszewskiemu i Marii Gąsce-Dzwonkowskiej za uratowanie mi oka. A was kochani uspokoić, że robię wszystko, co w mojej mocy, aby dojść do siebie, wrócić z moimi czytaniami i całą resztą.” – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz