Reklama
Strona głowna Telewizja Aleksandra Szwed o swoim udziale w „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Co mówi o Beacie Kozidrak?

Aleksandra Szwed o swoim udziale w „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Co mówi o Beacie Kozidrak?

od Robert Kowalczyk
Reklama
W drugim odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” do grona największego w historii telewizji jury, na którego czele stoi Beata Kozidrak, dołączy Aleksandra Szwed! Mimo, że muzyka jest jej bardzo bliska, bowiem od wielu lat występuje na scenie, a na swoim koncie ma już kilka singli, udział w programie jest dla niej zupełnie nowym wyzwaniem !

– Udział w „Śpiewajmy razem All Together Now” to dla mnie zawodowo pewnego rodzaju novum – jestem przyzwyczajona do bycia ocenianą, a nie odwrotnie. (śmiech) A naprawdę warto było – ściana, to niezwykle miejsce, pełne niezwykłych ludzi!

Aleksandra zapewnia też, że w kolejnych odcinkach nie zabraknie emocji:

– Stu artystów, muzycznych pasjonatów, reprezentujących zarówno zupełnie różne gatunki muzyczne jak i doświadczenia zawodowe – to bombowa mieszanka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe jest to, że jesteśmy tak różni, jak różni są nasi widzowie no i oczywiście… nasi uczestnicy! Emocji muzycznych nie zabraknie, bo w tej edycji mieliśmy już kilka wokalnych nieoszlifowanych diamentów, a to jeszcze nie koniec!

Jurorka zdradziła również, jaka na planie jest Beata Kozidrak – kapitan 100-osobowego panelu jurorskiego.

– Na czele tej barwnej kompanii sama Beata Kozidrak – żywa legenda polskiej muzyki, fantastyczna wokalistka, o niesamowitym głosie. Jednak ten program pozwala poznać ją również z zupełnie innej strony – jako niezwykle pogodną, pełną życia, spełnioną kobietę, obdarzoną nie tylko wielką wrażliwością, ale równie dużym poczuciem humoru, skorą do wspólnej zabawy, radosną, piękną. To był nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim ogromna frajda zasiadać w jury pod jej kierownictwem.

Już dziś wieczorem po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Szwed w roli jurorki w  programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” – godz. 20:30 w Polsacie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz