Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aleksandra Żuraw zdradziła jak ostatnio zmieniło się jej podejście do życia!

Aleksandra Żuraw zdradziła jak ostatnio zmieniło się jej podejście do życia!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aleksandra Żuraw pod koniec 2018 roku została mamą. Gwiazda bardzo przejęła się nową rola w swoim życiu. Dziś na swoim instastory opowiedziała jak przez ostatni czas zmieniło się podejście do jej życia.

Aleksandra Żuraw miesiąc temu obchodziła pierwsze urodziny swojej córki. Gwiazda wówczas przyznała, że narodziny Poli wprowadziły w jej życiu wielka rewolucje. Celebrytka wcześniej poświęcała bardzo dużo czasu na treningi. Okazuje się, że aktualnie stały się one dla niej przykrym obowiązkiem. Modelka ostatnio postanowiła opowiedzieć o tym wszystkim trochę więcej.

Aleksandra ostatnio na swoim instastories wspomniała czas, kiedy sport był dla niej najważniejszy. Gwiazda wyznała, że aktualnie trening dla niej to smutna konieczność. Modelka również wyznała, że zaczęła bardzo krytycznie patrzeć na swoje ciało.

Sport zaczął mi się kojarzyć z odchudzaniem. Zaczęłam bardzo krytycznie patrzeć na swoje ciało

Gwiazda w dalszej części wyznała, że przez swoje dziecko zmieniła perspektywę swoje życia. Aktualnie modelka zaczeła jeździć konną.

Zaczęłam jeździć konno nie dlatego, że chciałam schudnąć, ale po to, żeby się zrelaksować, zapomnieć o problemach dnia codziennego i mieć czas dla siebie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz