Reklama
Strona głowna Gwiazdy Alicja Majewska o sukcesie Viki Gabor!

Alicja Majewska o sukcesie Viki Gabor!

od Damian Kowal
Reklama
Alicja Majewska wypowiedziała się na temat osiągniętego sukcesu przez Viki Gabor. Co takiego powiedziała o młodej piosenkarce? Czy ma jakieś obawy związane z jej wiekiem?

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Alicja Majewska o Viki Gabor powiedziała, że:

Viki to bardzo muzykalna dziewczyna. Ja tylko z perspektywy osoby dorosłej, jeszcze w dodatku pedagoga, myślę, że jak taka dziewczynka dźwignie ten ciężar sukcesu, tej popularności, traktowania jej jak gwiazdy. Na pewno ma teraz trudny okres. Jest bardzo utalentowana, ma świetną skalę głosu i power.

Piosenkarka jest pod ogromnym wrażeniem talentu młodszej wokalistki, jednak obawia się, że to wszystko spadło na nią zbyt wcześnie. Czy w związku z młodym wiekiem Viki ma się czego obawiać?!

Jak ja miałam 12 lat, to ja śpiewałam w chórze, a jak miałam 16 lat, to nie wiedziałam, czy się zgłosić do zespołu. A tu dziewczynka ma 12 lat i ogromny sukces, popularność, zajętość czasową, miliony fanów i fanek. Życzę jej, aby rodzina była dla niej świetnym wsparciem. To nie jest droga usłana nieustannymi sukcesami. Ale życzę jej, aby nie było dołków i porażek, ale aby jej się udało trochę tego dzieciństwa uratować. Żeby po 40 latach śpiewania miała jakąś fajną pozycję.

A Wy co myślicie o tak wielkim sukcesie, w tak młody wieku jakim jest Viki?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz