Reklama
Strona głowna Gwiazdy Alżbeta Lenska zmieniła podejście do życia! Co takiego wydarzyło się w życiu gwiazdy?!

Alżbeta Lenska zmieniła podejście do życia! Co takiego wydarzyło się w życiu gwiazdy?!

od Damian Kowal
Reklama
Alżbeta Lenska półtora roku temu przeszła operację mózgu. Od tego czasu jej życie zupełnie się zmieniło. Co na ten temat powiedziała gwiazda?!

Przypomnijmy, że w 2018 roku aktorka trafiła do szpitala po tym, jak pękł jej tętniak. Ledwo otarła się o śmierć, lecz na szczęście udało się jej wrócić do zdrowia. Przez tą całą sytuację zmieniła podejście do życia. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl powiedziała, że dostała nowe życie. Dodatkowo co jakiś czas szara codzienność do niej wraca, o wiele częściej niż po wyjściu ze szpitala.

Choroba zmienia podejście do życia. Ale przyznam szczerze, że rok temu było bardziej zmienione. Byłam całkowicie do przodu, uśmiechnięta i wesoła. Niestety codzienność wraca. Minęło już półtora roku. Praca, bieganie, dbanie o wszystko dookoła, to jednak robi się kołowrotek. Cieszę się, że to się wydarzyło, bo sobie przypominam, żeby do tego wracać, żeby się cieszyć. Jak jestem zmęczona, to nie jestem zła, tylko mówię: dzisiaj odeśpij, dzisiaj nie wstawaj, tylko poleż chwilę. Dzisiaj się cieszę, bo sobie doleżałam. Wiedziałam, że po południu mamy akcję i wspieramy fundację. Rano nie robiłam naleśników, tylko odpoczywałam.

Kto był dla niej największym wsparciem i w jaki sposób ją mobilizowano?

Najwięcej wsparcia otrzymałam od mojego męża. Rafał był niesamowity. Zmobilizował bardzo dużo ludzi i on zainicjował to, że nie tylko rodzina i przyjaciele, ale cała Polska mnie wspierała. To jest coś cudownego. Odczułam modlitwy, wsparcie, wysyłanie wiadomości. Więc ja się cieszę, bo miałam święta w maju. Mam nadzieję, że inni też odczują takie wsparcie, jakie ja odczułam.

W takim razie życzymy dużo zdrowia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz