Reklama
Strona głowna Gwiazdy Alżbieta Lenska przechodzi kolejną traume

Alżbieta Lenska przechodzi kolejną traume

od Karolina Melon
Reklama
Alżbieta Lenska tak nie dawno walczyła o własne życie. Przeszła straszna walkę z chorobą, w której  wspierał ją jej kuzyn Marek. Po tym jak pękł w jej głowie tętniak dzięki wsparciu najbliższych i swojej zapartej siły do walki wróciła do zdrowia. Niestety ponownie przeżywa traumę ponieważ  kuzyn, który był jej podporą nagle zmarł. Aktorka postanowiła pożegnać go w swoim wpisie na Instagramie.

“Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał, jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie – zaczęła wpis aktorka.

 

Instagram/betalenska

Gwiazda wspomina go bardzo ciepło oraz pisze, że był jedną z pierwszych osób, które były obok niej tuż po tym jak znalazła się w szpitalu.

“Po tym co, mi się stało, przyjechał bez mrugnięcia okiem, aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal, dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim, zabrało parę dni temu akurat Jego… tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód… oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami – podsumowała.

Aktorce bardzo współczujemy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz