Reklama
Strona głowna Gwiazdy Alżebta Lenska w bardzo wzruszającym wpisie!

Alżebta Lenska w bardzo wzruszającym wpisie!

od Marcin Karwoski
Reklama




Alżebta Lenska ma za sobą bardzo trudny okres. Aktorka w trakcje zmagania się z chorobą mogła liczyć na wsparcie swojego kuzyna. Dziś okazało się, że ten niespodziewanie zmarł.

Alżebta Lenska w 2018 roku walczyła o swoje życie. Aktorce pękł tętniak w głowie. Dzięki jej determinacji oraz wsparciu najbliższych udało jej się wygrać z tą bardzo ciężką chorobą. W trakcje walki z tym wszystkim aktorka mogła liczyć na wsparcie od swojego kuzyna Marka. Ten niestety niespodziewanie zmarł. O tym wszystkim celebrytka poinformowała nas na instagramie.

Alżebta na swoim instagramie zamieściła czarno-białe zdjęcie z swoim kuzynem Markiem. Gwiazda do niego załączyła bardzo wzruszający opis.

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego…tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód…oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami

View this post on Instagram

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego…tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód…oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami🤍 🖤Rest in peace my love cousin🖤 #hope #my #grief #will #turn #quick #into #inspiration #to #live #thank #you #for #all #wisdom #i #got #from #You #poczytajcie #jego #wiersze @marekpiszewiersze #a #poznacie #piękną #duszę

A post shared by Alżbeta Lenska (@betalenska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz