Reklama
Strona głowna Moda Andrzej Duda komentuje post Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie

Andrzej Duda komentuje post Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie

od Marcin Karwoski
Reklama




Pożar katedry Notre Dame skomentowało wiele gwiazd wśród nich była również, Małgorzata Kożuchowska.Aktorka dodała fotografię płonącej iglicy. z opisem :

Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie – czytamy.

Pod wpisem swój komentarz dodał również Andrzej Duda.

Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest… – napisał Andrzej.


Małgorzata następnego dnia na swoim instagramie udostępniła fotografie katedry przed tragedia w opisie pokazała jak wiele dla niej ona znaczyła.

Dziś wiadomo, że ocalała! I, że dla wielu wielu ludzi na całym świecie jest wciąż ważnym symbolem wiary, siły, jedności i boskiego porządku. I, że nasza historia,(…)zamiłowanie do sztuki łączy i jest dla nas ważne.(…)Wierzę w to i jestem dumna z tego, że czuję się częścią tej wspólnoty. Wierzę w to, że mój syn patrząc kiedyś wysoko na gotyckie sklepienie tej odbudowanej katedry pomyśli, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko chcieć i…że razem łatwiej.

View this post on Instagram

„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie!” To zdjęcie z ostatniego piątku przysłała mi wczoraj z Paryża moja siostra. I jeszcze wczoraj wydawało się, że już nigdy nie zobaczymy Notre Dame tak pięknej jak na tym zdjęciu… Wydawało się, że to już bezpowrotnie przeszłość. Dziś wiadomo, że ocalała! I, że dla wielu wielu ludzi na całym świecie jest wciąż ważnym symbolem wiary, siły, jedności i boskiego porządku. I, że nasza historia, dziedzictwo kulturowe, zamiłowanie do sztuki łączy i jest dla nas ważne. Pewnie wiele lat minie zanim uda się doprowadzić stan katedry do tego sprzed pożaru, ale już dziś wiadomo, że to możliwe. I, co najważniejsze, że ten cel zbliży do siebie ludzi z całego świata. Wierzę w to i jestem dumna z tego, że czuję się częścią tej wspólnoty. Wierzę w to, że mój syn patrząc kiedyś wysoko na gotyckie sklepienie tej odbudowanej katedry pomyśli, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko chcieć i…że razem łatwiej. #notredame #mama #syn

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz