Reklama
Strona głowna Gwiazdy Andrzej Duda pogratulował Viki Gabor!

Andrzej Duda pogratulował Viki Gabor!

od Marcin Karwoski
Reklama
Viki Gabor po swoim zwycięstwie na Eurowizji 2019 stała się jedna z najbardziej wychytywanych osób w internecie. W sieci pojawiło się wiele gratulacji od gwiazd, Andrzej Duda również postanowił jej pogratulować.

Viki Gabor wygrała Eurowizje. Piosenkarka przez ten czyn zapisała Polskę w historii jako pierwszy kraj, któremu udało się zwyciężyć dwa razy z rzędu. Na profilu młodej wokalistki ukazało się wiele gratulacji. Tym razem dostałe je od samego Prezydenta Polski.

Andrzej Duda na swoim Twitterze opublikował nowy wpis. Prezydent Polski w dodanym wpisie pogratulował oraz podziękował młodej wokalistce za “piękne reprezentowanie Polski”.

Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla Wiktorii “Viki” Gabor za wspaniały sukces i piękne reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel dała świetny przykład i zyskała godną Następczynię na europejskiej scenie juniorskiej. Brawo! Super! – czytamy w opublikowanym wpisie na oficjalny profilu Polskiego Prezydenta.

A wy jesteście dumni z Viki Gabor?. Zapraszamy do dyskusji na ten temat standardowo w komentarzach pod opublikowanym wpisem. Jesteśmy ciekawi waszego zdania na ten temat.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz