Reklama
Strona głowna Ogólne Andrzej Godlewski nie żyje

Andrzej Godlewski nie żyje

od Karolina Melon
Reklama
Andrzej Godlewski, 49 letni dziennikarz przegrał walkę z rakiem . Był dziennikarzem radiowym i telewizyjnym związanym z TVP.

Dziennikarz zmarł w nocy z 7 na 8 czerwca. Przegrał walkę z chorobą nowotworową. Smutną informację przekazał Marcin Antosiewicz za pomocą Twittera:

“Dziś w nocy odszedł Andrzej Godlewski. Wspaniały Dziennikarz i Człowiek. Andrzeju, dziękuję za Twoją mądrość i przyjaźń! Dzielnie walczyłeś w ostatnich latach o zdrowie. Twoja Klara może być z Ciebie bardzo dumna! Odpoczywaj w spokoju! Do Zobaczenia!” – czytamy we wpisie.

Przyjaciele dziennikarza żegnali go smutnymi słowami.

“Zmarł dziennikarz Andrzej Godlewski – kulturalny, kompetentny, uśmiechnięty, klasa. Wielka szkoda. RIP – napisał Tomasz Lis.

Tomasz Lis@lis_tomasz

Zmarł dziennikarz Andrzej Godlewski – kulturalny, kompetentny, uśmiechnięty, klasa. Wielka szkoda. RIP

Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 27

Andrzej Godlewski. Przyjaciel i znajomy wielu z nas. Jak nigdy wcześniej potrzebuje naszego wsparcia i modlitwy! Zawsze potrafił łączyć. Pokażmy, że jesteśmy teraz razem z Nim! – apelował Krzysztof Ziemiec.

Krzysztof Ziemiec@KZiemiec

Andrzej Godlewski. Przyjaciel i znajomy wielu z nas .. Jak nigdy wcześniej potrzebuje naszego wsparcia i modlitwy! Zawsze potrafił łączyć. Pokażmy, że jesteśmy teraz razem z Nim!

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz