Reklama
Strona głowna Gwiazdy Andrzej Grabowski wspomina swoje rozwody

Andrzej Grabowski wspomina swoje rozwody

od Karolina Melon
Reklama
Andrzej Grabowski to świetny aktor, który ma czym pochwalić się w swoim życiu zawodowym. Jak wiadomo nie zawsze wszystko idzie w parze, przeważnie jak układa nam się w życiu zawodowym to w życiu prywatnym nie bardzo. Tak też może powiedzieć gwiazdor. Niestety w życiu prywatnym był dwa razy żonaty , ale jak się okazuje jest po dwóch rozwodach. Niby ma wszystko a tak szczerze mówiąc nie ma najważniejszego. Sam zdradza co jest dla niego ważne i o czym marzy.

“Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało.

Aktor przyznaje co było powodem jego pierwszego rozwodu. Oczywiście praca, która przynosi sukcesy, sławę, ale nie za darmo.

Jeśli chodzi o drugie małżeństwo to rozwód był bardzo głośny. Żona mu zarzuciła, że zostawił ją podczas gdy była chora i potrzebowała go. Na swoją obronę przedstawił dowody opłacania jej lekarza, aż do czasu rozwodu. Zapytany czy zakocha się jeszcze raz odpowiedział.

 

Materiały prasowe

“Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem – na pewno umrę i to mogę obiecać.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz