Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aneta Kręglicka napisała sprostowanie do swojego ostatniego wywiadu!

Aneta Kręglicka napisała sprostowanie do swojego ostatniego wywiadu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aneta Kręglicka ostatnio udzieliła wywiadu dla znanego portalu. Celebrytka dziś zdradziła, że doszło do manipulacji. Gwiazda wszystko sprostowała.

Aneta Kręglicka została zapytana przez portal Wp.pl o akacje #metoo. Jej słowa w internecie odbiły się szerokim echem. Dziś gwiazda zdradziła, ze jej odpowiedzi zostały ucięte.

Na początku przypomnimy co takiego Aneta powiedziała podczas wywiadu.

A co do #metoo, to trzeba pamiętać, że to dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowanie lub nie. Wiele zależy od tego, jaką my, kobiety, mamy postawę, i czy my kategorycznie i natychmiast reagujemy. Wtedy nie zdarzy nam się krzywda
Zdecydowanie oddzielam molestowanie od gwałtu; usprawiedliwiam też i wspieram kobiety, które nie są asertywne lub z innych powodów nie potrafią się przeciwstawić i bronić.
Jesteśmy różne, każda z nas to inny przypadek, żyjemy w różnych sytuacjach życiowych, różnie też reagujemy na stres, presję i prowokację. Ważne jest jednak, abyśmy nie dawały przyzwolenia i potrafiły kategorycznie postawić granicę i powiedzieć NIE. Nie zawsze jest to łatwe, ale musimy się tego uczyć, nabywać pewności lub odważyć się i szukać pomocy.

Dziś modelka poinformowała, że jej wypowiedzi zostały wycięte.

Miałam nadzieję, że moja wypowiedź nie wzbudzi wątpliwości, jaką mam opinię na ten temat. Niestety, stało się inaczej, opublikowano tylko jej fragment. W tak wrażliwym temacie jestem daleka od generalizowania

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz