Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aneta Kręglicka publikuje sprostowanie

Aneta Kręglicka publikuje sprostowanie

od Karolina Melon
Reklama
Aneta Kręglicka wydała sprostowanie z którego wynika, że jej wypowiedz dla portalu WP o molestowaniu kobiet w świecie mody została zmanipulowana. Jej pierwsza wypowiedz brzmiała:

“A co do #metoo, to trzeba pamiętać, że to dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowanie lub nie. Wiele zależy od tego, jaką my, kobiety, mamy postawę, i czy my kategorycznie i natychmiast reagujemy. Wtedy nie zdarzy nam się krzywda – powiedziała.
“Zdecydowanie oddzielam molestowanie od gwałtu; usprawiedliwiam też i wspieram kobiety, które nie są asertywne lub z innych powodów nie potrafią się przeciwstawić i bronić.
“Jesteśmy różne, każda z nas to inny przypadek, żyjemy w różnych sytuacjach życiowych, różnie też reagujemy na stres, presję i prowokację. Ważne jest jednak, abyśmy nie dawały przyzwolenia i potrafiły kategorycznie postawić granicę i powiedzieć NIE. Nie zawsze jest to łatwe, ale musimy się tego uczyć, nabywać pewności lub odważyć się i szukać pomocy.

Po publikacji tych słów zawrzało w internecie. Jak się okazuje portal WP wyciął słowa z wywiadu na jej niekorzyść. Modelka usiłuje sprostować wywiad który krąży po sieci:

“Miałam nadzieję, że moja wypowiedź nie wzbudzi wątpliwości, jaką mam opinię na ten temat. Niestety, stało się inaczej, opublikowano tylko jej fragment. W tak wrażliwym temacie jestem daleka od generalizowania – powiedziała modelka.

Na koniec dodała,że nie może nikogo oceniać ponieważ nigdy nie była ani ofiarą ani świadkiem molestowania. Natomiast wszystkie pokrzywdzone kobiety wspiera po czym wrzuciła post na swój Instagram. W obronie modelki stanęła Magda Mołek, która napisała:

“A może jakaś poważna Redakcja udzieli Pani Anecie głosu? I zamiast roztrząsać jej wyrwane z kontekstu zdania, zrobi z nią rzetelny wywiad? Dlaczego poważne redakcje ją grillują zamiast same dzwonić i pytać u źródła? – irytowała się Mołek.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz