Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z czasów swoich studiów!

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z czasów swoich studiów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aneta Zając kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem z czasów swoich studiów. Waszym zdaniem bardzo się zmieniła?

Polacy już od kilku dni są zmuszeni do przebywania w  swoich domach. Wolny czas daje nam wszystkim bardzo dużo możliwości. Wiele gwiazd w tym okresie postanowiło trochę powspominać, do tego grona również należy Aneta Zając. Celebrytka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciami ze studiów.

Aneta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia przedstawia dwa zdjęcia z okresu studiów aktorki. To co największą przykuło naszą uwagę to kręcone włosy celebrytki. A waszą?

Nie możemy się na razie spotkać w tym magicznym miejscu, jakim jest teatr, ale mam nadzieję, że szybko nadrobimy zaległości! Tymczasem wrzucam zdjęcie na którym jestem ja, podczas ogłoszenia listy osób przyjętych na pierwszy rok Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. To było spełnienie moich marzeń – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ładnie

Ładnie, naturalnie zostało do dziś 🙂

Pamiętam Panią z Plebanii

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz