Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aneta Zając pokazała się w peruce!

Aneta Zając pokazała się w peruce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aneta Zając na swoim instagramie ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem na którym ma perukę. Gwiazda spytała się swoim fanom czy jej pasuje. Myślicie może, że planuje taka zmianę?.

Aneta Zając przez wielu jest kojarzona z serialu M jak Miłość. Jednak celebrytka również prowadzi bardzo popularne konto na instagramie. Gwiazdę aktualnie obserwuje trochę ponad 200 tysięcy osób. Aktorka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się zdjęciem w peruce.

Aneta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii ma perukę. Gwiazda w opisie spytała się swoim fanom czy jej ona pasuje.

Jako Dominika założyłam dziś po kryjomu perukę dublerki/kaskaderki Marysi pasuje mi? #skomplikowane #życie #w #serialu #marysia #dominika #twins #tvserial #pierwszamilosc #polsat #onset – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pasuje a Dominika wymiata
Ciekaw jestem kolejnych przygód Dominiczki
I pięknie pasuje taka fryzura

A jak wam się podoba Aneta w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz