Reklama
Strona głowna Gwiazdy Aneta Zając w bardzo odważnym ujęciu!

Aneta Zając w bardzo odważnym ujęciu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aneta Zając od czasu jak zrzuciła kilka kilogramów bardzo chętnie dzieli się swoim ciałem w mediach społecznościowych. Tak i stało się tym razem. Gwiazda wzięła udział w #pillowchallenge który został w Polsce zapoczątkowany przez Dodę.

Aneta Zając jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi ponad 220 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Ostatnio celebrytka coraz częściej również dzieli się swoim ciałem w bardzo odważnych wydaniach. Tak i stało się na ostatnim zdjęciu, bowiem aktorka pozuje na nim nago a jej ciało okrywa jedynie poduszka.

Aneta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje nago a jej ciało zostało okryte zwinięta poduszką. Warto dodać, że jest to #pillowchallenge.

Dzień dobry! Wczoraj miałam już dosyć dresów… Podoba Wam się kolekcja wiosna-lato 2020?- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

W pierwszej chwili myślałem, że to nieprzyzwoicie krótka sukienka. Można liczyć jeszcze na inne kreacje z tej kolekcji?
Wygląda Pani fenomenalnie!
O, widzę powrót do formy. Brawo!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz