Reklama
Strona głowna Gwiazdy Angelina Jolie w pięknej sesji i szczerym wywiadzie

Angelina Jolie w pięknej sesji i szczerym wywiadzie

od Karolina Melon
Reklama
Angelina Jolie sporo przeszła w swoim życiu prywatnym. Gwiazda nigdy niczego nie ukrywała jej operacje były nagłaśniane we wszystkich mediach. Dzisiaj piękna aktorka wzięła udział w sesji dla “Harper’s Bazaar” i udzieliła szczerego wywiadu:

“Moje ciało wiele przeszło przez ostatnią dekadę, szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny. Z tymi niewidocznymi trudniej walczyć. Życie zmienia się na wiele sposobów. Czasami jesteś raniony, czasami patrzysz na cierpienie innych, i nie możesz być tak wolny i otwarty, jak tego pragnie twoja dusza. To nic nowego ani starego, ale czuję, że krew wraca do mojego ciała – wyznała Angelina Jolie.

Gwiazda przyznała, że w trudnych chwilach w życiu mogła liczyć na dzieci:

“Moje dzieci znają prawdziwą mnie, pomogły mi znów się odnaleźć. Przeszły wiele. Ja czerpię wiedzę z ich siły. Jako rodzice, zachęcamy nasze dzieci, by przyjmowały wszystko to, kim są i wszystko, co wiedzą w swoich sercach. One patrzą wstecz i chcą tego samego dla nas – powiedziała Jolie.

Celebrytka również opowiedziała jak uczy dzieci aby były odważne i prawdziwe:

“Znajomość naszego prawdziwego ja jest bardzo ważną kwestią dla nas wszystkich. Zwłaszcza dla dzieci. Myślę, że dzieci powinny móc powiedzieć “Oto kim jestem i w co wierzę”. Nie możemy zapobiec ich odczuwaniu bólu, złamanego serca, bólu fizycznego i straty, ale możemy nauczyć je, jak z tym lepiej żyć.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz