Reklama
Strona głowna Gwiazdy Angelina Jolie wypowiedział się na temat swojej misji!

Angelina Jolie wypowiedział się na temat swojej misji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Angelina Jolie ostatnio wystąpiła w amerykańskim “Harper’s Bazaar”. Celebrytka wzięła tam udział w sesji oraz udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas niego postanowiła opowiedzieć trochę o swojej misji.

Angelina Jolie podczas wywiadu nie ukrywała jakie wartości maja dla niej znacznie oraz o co chce walczyć. Gwiazda podczas wywiadu zdradziła, że jej marzeniem na 2020 rok jest to żeby wszyscy byli sobą.

Jeśli czujesz, że nie żyjesz swoim życiem w pełni, spróbuj ustalić, co cię blokuje. Zidentyfikuj to i walcz z tym, co cię dręczy. To przybiera różne formy i dla każdego to będzie inna walką. Mówię to z głębokim zrozumieniem, że dla tak wielu kobiet wolność po prostu nie istnieje. Ich własny system, społeczność, rodzina, rząd działają przeciw nim i są częścią tego, co je powstrzymuje. (…) W latach 2000-2006 więcej amerykańskich kobiet zmarło w wyniku przemocy domowej niż amerykańskich żołnierzy na polu bitwy. To szokujące, że najbardziej niebezpiecznym miejscem dla kobiet są ich domy. Wciąż jest kilkanaście krajów, w których przemoc wobec żony lub członka rodziny jest legalna. I ponad dziesięć krajów, w których sprawcy gwałtów mogą uniknąć ścigania lub poślubić ofiary. Na całym świecie jest ponad 70 milionów osób przymusowo przesiedlonych, w tym prawie 26 milionów uchodźców. Jest to coś potwornie niezrównoważonego. Naszą odpowiedzią nie może być wzruszenie ramionami ani myślenie tylko o tych krajach, ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni. To czas na walkę. Jeśli w tym życiu toczy się walka, musi to dotyczyć wolności i praw. A jeśli mamy naszą wolność, musimy walczyć o innych, którzy jej nie mają – wyznała.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz