Reklama
Strona głowna Gwiazdy Angelina Jolie zabrała córkę w przerażające miejsce. Brad Pitt nie będzie zadowolony

Angelina Jolie zabrała córkę w przerażające miejsce. Brad Pitt nie będzie zadowolony

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Angelina Jolie od kilku miesięcy jest samotną matką wychowującą gromadkę dzieci. Po rozstaniu z Bradem Pittem to ona podejmuje najważniejsze decyzje związane z życiem dzieci.

Gwiazda nie musi oszczędzać na niczym, bowiem jest wystarczająco bogatą kobietą, która może pozwolić sobie na wszystko. Tym bardziej lubi zadowalać swoje dzieci kupując im co tylko będą chciały. Ostatnio jedno z pociech obchodziło swoje urodziny, Jolie nie zastanawiając się zabrała je do butiku Saint Laurent gdzie nie było ograniczeń.

Kilka dni temu 13 letnia córka Anegliny i Brada – Shiloh obchodziła swoje urodziny. Dziewczynka słynie z tego, że uwielbia męskie sporty jak i ubrania wybrała sobie za prezent dość specyficzne miejsce. Ten dzień chciała spędzić w escape roomie. Rozrywkowe miejsce znane przede wszystkim z przerażającego klimatu podczas którego wzrasta adrenalina, a zawdzięcza się to prawdziwym aktorom.

Z informacji podanych przez amerykańskie media wynika, że Shiloh była bardzo zadowolona z prezentu zafundowanego przez mamę, jednak na takie „ekscesy” nie zgodziłby się ojciec – Brad Pitt.

Brad bardziej ceni sobie czas z dziećmi niż rozpieszczanie. Ale oczywiście Shiloh dostanie prezenty na swoje urodziny. Nadal bardzo lubi jeździć na deskorolce, więc wszystko, co jest związane z skateboardingiem, jest zawsze na go liście.

Aktor zdecydowanie woli spokojniejsze formy rozrywki. Ciekawe czy dojdzie do kolejnej awantury? Jak myślicie?

Instagram/Angie_shil_Jolie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz