Reklama
Strona głowna Ogólne Angielskie media: Klich w Premier League

Angielskie media: Klich w Premier League

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Angielskie media informują, że występujący do tej pory w Leeds United Mateusz Klich może odejść z klubu. Jego nowym zespołem miałoby być występujące w Premier League Burnley.

“The Sun” podaję, że Mateusz Klich znalazł się w kręgu zainteresowań Burnley, które w najbliższym czasie może złożyć transferową ofertę. Inny dziennik “Daily Mirror” informuję z kolei, że do klubu z Premier League może dołączyć także inny zawodnik z Leeds – bramkarz Bailey Peacock-Farrell. Dwójkę zawodników z chęcią w swojej drużynie widziałby menadżer Burnley Sean Dyche.

“The Sun” ponadto informuję, że jeśli do klubu wpłynęłaby pozytywna oferta to Leeds ją zaakceptuję. Jest to bowiem ostatni moment kiedy klub może zarobić na polskim zawodniku. Klich ma kontrakt ważny tylko przez rok. Pamiętajmy, że pół roku przed wygaśnięciem zawodnik może ustalać warunki nowej umowy z nowym klubem.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Mateusz Klich (@cli5hy) on

W obecnym sezonie Leeds odpadło w barażach o awans do Premier League w półfinale z Derby County 2:4. Burnley zaś sezon skończyło sezon na 15. miejscu w tabeli Premier League.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz