Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Bardowska obchodzi wraz ze swoim ukochanym czwartą rocznicę ślubu!

Ania Bardowska obchodzi wraz ze swoim ukochanym czwartą rocznicę ślubu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Bardowska i Grzegorz poznali się w drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Dziś celebrytka za pośrednictwem swojego instagrama zdradziła, że obchodzą oni czwartą rocznicę swojego ślubu.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się za pośrednictwem programu Rolnik szuka żony. Warto przypomnieć, że Grzegorz był rolnikiem a Ania jego wybranką. Między parą bardzo szybko zaiskrzyło a ich związek trwa do dziś. Idealnym dowodem ich miłości jest dwójka dzieci. Tym razem świętują oni czwarta rocznice swoje ślubu.

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z okazji czwartej rocznicy ślubu. Celebrytka opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie ze swoim ukochanym. Gwiazda w opisie zdradziła co mają wygrawerowane na obrączkach.

16 kwietnia, nasza czwarta rocznica. Wzloty, upadki, kłótnie, godzenie się – na pewno nie jesteśmy idealni! Wspólne prowadzenie gospodarstwa, wspólne wychowywanie Jasia i Liwii, wspólna praca – życzcie nam dużo cierpliwości. Grawer na naszych obrączkach – Future Days. Coś, co przypomina nam, żeby patrzeć tylko do przodu. Podsumowanie naszych wspólnych dni – MIŁOŚĆ

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz