Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Bardowska pochwaliła się pełna wyprawką do swojego dziecka!

Ania Bardowska pochwaliła się pełna wyprawką do swojego dziecka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Bardowska za niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się jaka szykuję wyprawkę. Zgadnijcie kto jej przy tym pomaga!

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nową fotografią. Celebrytka na dodanym zdjęciu przedstawiła siebie wraz synem. Młoda mama wraz z swoja pociecha szykują wyprawkę dla malucha.

Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry😍. Ogląda, dopytuje. Staram się aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać 😊. Przy drugiej ciąży też tak mam, że mogę te maleńkie rzeczy oglądać, przekładać po kilka razy, znacie to ?;) Swoją drogą bardzo się cieszę, że w naszych czasach można robić zakupy przez internet, dla mnie to wygoda, szczególnie teraz kiedy nie mam siły na długie spacery po centrach handlowych. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry😍. Ogląda, dopytuje. Staram się aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać 😊. Przy drugiej ciąży też tak mam, że mogę te maleńkie rzeczy oglądać, przekładać po kilka razy, znacie to ?;) Swoją drogą bardzo się cieszę, że w naszych czasach można robić zakupy przez internet, dla mnie to wygoda, szczególnie teraz kiedy nie mam siły na długie spacery po centrach handlowych. Z @ebiton24

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz