Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Bardowska pokazała ciążowy brzuszek

Ania Bardowska pokazała ciążowy brzuszek

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Bardowska wraz z Grzegorzem są jedna w wielu udanych par z programu Rolnik Szuka Żony. Byli uczestnicy programu spodziewają już się drugiego dziecka. Celebrytka na swoim instagramie idealnie zaprezentowała swoje krągłości.

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na dodanej fotografii pozuje w dość obcisłej sukience, która idealnie podkreśliła jej ciążowe kształty. Gwiazda w opisie fotografii dodała bardzo ciekawa anegdotke do innych matek.

To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku. Jest wśród nas, naszych dzieci tyle okropnych chorób nad którymi nie możemy zapanować, na które nie mamy wpływu. W przypadku % wybór jest prosty. Dzisiaj jest światowy dzień świadomości FAS #swiatowydzienfas#wciazyniepije – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku. Jest wśród nas, naszych dzieci tyle okropnych chorób nad którymi nie możemy zapanować, na które nie mamy wpływu. W przypadku % wybór jest prosty. Dzisiaj jest światowy dzień świadomości FAS #swiatowydzienfas#wciazyniepije

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz