Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Bardowska porównuje swoje dzieci!

Ania Bardowska porównuje swoje dzieci!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Bardowska razem ze swoim mężem dość niedawno zostali po raz drugi rodzicami. Gwiazda w internecie bardzo chętnie publikuje nowiki ze swojego życia prywatnego.  Tym razem rolniczka na swoim instagramie pochwaliła się jak wyglądały jej dzieci w tym samym wieku.

Ania Bardowska ze swoim aktualnym mężem poznała się w drugiej edycji programu Rolnik szuka żony. Para od samego początku przypadła sobie do gustu. Dziś tworzą oni szczęśliwa rodzinę. Aktualnie są oni rodzicami 3-letnie Jasia oraz Liwii, która na świat przyszła kilka miesięcy temu.

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Gwiazda opublikowała sklejkę dwóch zdjęć. Na jednym jest ona z poro miesięcznym Jasiem a na drugim pozuje z Liwią. Celebrytka aby ulepszyć efekt również wybrała taką samą stylizacje dla nich.

Miały być takie same zdjęcia, a tu okazuje się, że dzieci nie za bardzo do siebie podobne, a matkę czas delikatnie nadszarpnął. Mój wniosek? Liwia nie jest podobna do Jasia, a Janek to kopia Grzesia. Ktoś tu się musi z tym pogodzić – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Liwia to czysta mamusia.
Czas to akurat mamie służy. A Liwia podobna do mamy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz