Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Bardowska z ROLNIK SZUKA ŻONY na wiosennym spacerze! Wygląda zachwycająco!

Ania Bardowska z ROLNIK SZUKA ŻONY na wiosennym spacerze! Wygląda zachwycająco!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Bardowska na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem ze spaceru. Mimo tego, że gwiazda niedawno urodziła to, jej figura nadal zachwyca.

Anie Borowską wiele osób może kojarzyć z programu Rolnik szuka żony w którym uczestniczyła. To właśnie w nim poznała swojego obecnego męża Grzegorza, z którym tworzy wspaniała rodzinę. Całkiem niedawno na świecie przywitali swoje drugie dziecko, córeczkę Liwię. Celebrytka mimo dwóch ciąż nadal prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Idealnie potwierdza to ostatnie zdjęcie.

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim synkiem oraz wózkiem. Gwiazda zdaniem wielu prezentuje się idealnie a jej sylwetka bardzo szybko wróciła po dwóch ciążach.

Kiedy on nam tak urósł ? 🙂 Nie wyobrażam sobie życia bez tej naszej dwójeczki. Chociaż nie ma co ukrywać- rodzicielstwo to ogromne wyzwanie i najodpowiedzialniejsza praca w naszym życiu. Właśnie na YouTube pojawił się film,w którym między innymi pokazuję jak radzimy sobie z nudą.
– czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz