Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania i Kuba z “RSŻ” rozstali się

Ania i Kuba z “RSŻ” rozstali się

od Karolina Melon
Reklama
Ania i Kuba z 6 edycji programu “Rolnik szuka żony” to para, która wydawała się być idealna. Swoim zachowaniem, dojrzałym podejściem do życia zdobyli sympatię widzów. Niestety okazuje się , że mimo starań z obu stron coś poszło nie tak. Ich związek się rozpadł. Ania z szacunku dla widzów, którzy kibicowali jej i Kubie na swoim Instagramie napisała oświadczenie.

“Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina”, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły – napisała.

Instagram/asjszjn

Uczestniczka mimo rozstania byłemu partnerowi życzy jak najlepiej.

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej. Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo – czytamy w oświadczeniu.

Szkoda, że tak piękna para się rozstała, ale trzeba uszanować ich wolę i pozostaje życzyć im szczęścia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz