Ania Karwan opowiada o hejcie Artystów do Artystów

Instagram/Ania Karwan

Ania Karwan była gwiazdą drugiego dnia festiwalu w Sopocie. Co prawda Top Of The Top Sopot Festival 2019 trwa w najlepsze. Dziś zabrała głos w sprawie rzeczy, która w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym. Mowa o hejcie Artysty do Artysty.

Ania Karwan zdecydowała się opowiedzieć na swoim profilu na Instagramie o tym co zdążyła zauważyć po obejrzeniu festiwalu. To co ją przeraziło to hejt, który Artyści wylewają na siebie nawzajem.

Obejrzałam raz jeszcze wczorajszy Festiwal i powiem tak. Fala hejtu lejąca się na Artystów od Artystów przeraża mnie coraz bardziej. Nie jestem głucha i ślepa i wiem, kiedy ktoś ewidentnie nie radzi sobie na scenie, a prze jak byczek Fernando na scenę, ale na Boga to jest LIVE i zdarzają się wpadki, problemy techniczne, stres (!!!) i masa innych czynników. Nie usprawiedliwiam nieprzygotowania, braku umiejętności czy gustu, ale trochę mam ochotę zapytać „Hej ! Może spróbujesz wyjść na te scenę i ją zamieść ?” Nie rzucam się do ataku. Proszę jedynie – zwłaszcza kolegów i koleżanki z branży o wsparcie kolegów na scenie, szacunek, docenienie i zwykłą życzliwość w stosunku do siebie… Nie szarpmy się, dla każdego jest miejsce. Festiwal to mieszanka przeróżnych gatunków muzycznych, stylizacji i „wykonów”. Najłatwiej jest ocenić to z pozycji kanapy, najtrudniej wyjść i zrobić SWOJE. Dobrego popołudnia

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version