Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Piszczałka o nieudanych sukcesach uczestników „Top Model”

Ania Piszczałka o nieudanych sukcesach uczestników „Top Model”

od Damian Kowal
Reklama
Ania Piszczałka wypowiedziała się na temat uczestników programu Top Model“. Dlaczego według niej inni nie odnieśli sukcesów?

Modelka od 2011 roku pracuje w swoim zawodzie. Możemy ją oglądać w dużych kampaniach reklamowych oraz podczas wielu pokazach mody. Finalistka “Top Model” ciężko pracuje na swój sukces.

Piszczałka w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wypowiedziała się o innych uczestnikach programu. Co według modelki jest przyczyną i brakiem odniesienia przez nich sukcesu?

Brakuje mi czegoś takiego, aby pracowały za granicą. Faktycznie, pracują w Polsce, ale bardziej promują różne marki na Instagramie i na tym się skupiają. Na relacjach i promowaniu marek. Ja tego do końca nie rozumiem, więc nie działam w tym temacie. Brakuje mi tego, żeby pokazywały się w pokazach mody, sesjach zdjęciowych i pokazywały się faktycznie, jako modelki i modele.

Ogromne wrażenie zrobiła na niej zwyciężczyni siódmej edycji show Kasia Szklarczyk:

Kasia ma piękną sesję dla Apartu, widzę, że robią pojedyncze sesje, kampanie i to jest cudowne, wspaniałe. Jeśli chodzi o pokazy mody, to nie do końca się w tym odnajdują. Bardziej skupili się na sesjach zdjęciowych i kampaniach.

Oglądaliście którąś z edycji programu? Jeśli tak, co sądzicie o jego uczestnikach?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Piszczalka (@aniapiszczalka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz