Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Stelmaszczyk wydała kolejne oświadczenie!

Ania Stelmaszczyk wydała kolejne oświadczenie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ania Stelmaszczyk przez wielu jest kojarzona z swojego występu w rolnik szuka żony. Gwiazda ostatnio poinformowała, że nie jest już w związku z Kubą. Tym razem na jej profilu ukazało się kolejne oświadczenie.

Ania Stelmaszczyk wystąpiła w 6 edycji programu rolnik szuka żony. Kobieta związała się przez ten program z Jakubem. Przez bardzo długi czas byli oni najbardziej lubianą parą. Niestety kilka dni temu okazało się, że nie są już razem. Dziś Anna postanowiła trochę więcej o tym napisać.

Ania na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Celebrytka w nim postanowiła odnieść się do plotek, że to niby przez nią rozpadł się ten związek. Swój obszerny opis zaczęła takimi słowami.

Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było

Na koniec dodała, że w ich relacji samo uczucie nie wystarczyło.

Niestety, są rzeczy, których pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial, a prawdziwa historia. (…) Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy

View this post on Instagram

Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia która napewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy.

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz